Galleria (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Theme
ar: حلة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Clear cache
ar: مسح ذاكرة التخزين المؤقت

en: Transition
ar: الترجمة

en: Themes
ar: الحلل

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: %name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون %name عدداً صحيحاً موجباً.

en: %name must be a number.
ar: %name يجب أن يكون عدد.

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
