Galleria (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Cancel
fa: لغو

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Theme
fa: پوسته

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Default settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Clear cache
fa: پاکسازی حافظه موقت

en: Transition
fa: انتقال

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: %name must be a positive integer.
fa: %name باید یک عدد صحیح مثبت باشد.

en: %name must be a number.
fa: %name باید یک عدد باشد.

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
