Galleria (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Theme
lt: Tema

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Themes
lt: Temos

en: Cache cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
