Galleria (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Theme
az: Tema

en: Unknown
az: Naməlum

en: All
az: Hammısı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Transition
az: Keçid

en: Themes
az: Mövzular

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Debug
az: Debaq

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: %name must be a number.
az: %name rəqəm olmalıdır.
