Gamertags (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: User
ar: المستخدم

en: N/A
ar: غير موجود

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Compact
ar: المدمج
