Gate for login- and mail-process. (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Password
fa: گذرواژه

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Module
fa: ماژول

en: module
fa: ماژول

en: Key
fa: کلید

en: Token
fa: توکن

en: registered user
fa: کاربر ثبت نام شده

en: Changed
fa: تغییر یافته
