GatherContent (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Page title
fr: Titre de page

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Other
fr: Autre

en: Select content type
fr: Selectionner un type de contenu
