GatherContent (7.x-3.1) - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Upload
ne: अपलोड

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
