GatherContent (7.x-3.3) - en to ar translation catalogue (62 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: more
ar: المزيد

en: Project
ar: المشروع

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Open
ar: مفتوح

en: Menu
ar: القائمة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Upload
ar: رفع

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Never
ar: أبدا

en: Published
ar: منشور

en: Overridden
ar: متجاوز

en: N/A
ar: غير موجود

en: %time ago
ar: منذ %time

en: Desc
ar: تنازلي

en: Close
ar: إغلاق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Select all rows in this table
ar: اختر كل الصفوف في هذا الجدول

en: Deselect all rows in this table
ar: ألغ اختيار كل الصفوف في هذا الجدول

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: Publish
ar: انشر

en: Mapping
ar: إقران

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - Select -
ar: - اختر -

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Delete link
ar: رابط الحذف

en: - All -
ar: - الكل -

en: Starting import
ar: يبدأ الاستيراد

en: Content type name
ar: اسم نوع المحتوى

en: Node status
ar: حالة العقدة

en: Update @title
ar: تحديث @title

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
