GatherContent (7.x-3.5) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Select all rows in this table
hy: Ընտրել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Deselect all rows in this table
hy: Հանել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: « first
hy: « առաջինը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Update @title
hy: Թարմացնել  @title
