GatherContent (7.x-3.6) - en to he translation catalogue (69 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Item Name
he: שם הפריט

en: Project
he: פרוייקט

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Open
he: פתוח

en: Menu
he: תפריט

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Upload
he: העלאה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Never
he: אף פעם

en: Published
he: מפורסם

en: Overridden
he: נדרס

en: N/A
he: -ללא-

en: %time ago
he: לפני %time

en: Desc
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Confirmation
he: אישור

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Select all rows in this table
he: בחירת כל השורות בטבלה

en: Deselect all rows in this table
he: בטל בחירת כל השורות בטבלה

en: Authentication
he: הזדהות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Apply
he: החל

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Select
he: בחר

en: Publish
he: פרסם

en: Mapping
he: מיפוי

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: - Select -
he: - בחירה -

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Starting import
he: מתחיל יבוא

en: Content type name
he: שם סוג תוכן

en: Update @title
he: עדכון @title

en: Asc
he: סדר עולה

en: Import configuration
he: יבוא תצורה

en: %time hence
he: %time לכן

en: Master
he: מאסטר
