GatherContent (7.x-3.4) - en to lt translation catalogue (60 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Project
lt: Projektas

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Menu
lt: Meniu

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: N/A
lt: N/D

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Select all rows in this table
lt: Pažymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Deselect all rows in this table
lt: Atžymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Starting import
lt: Pradedama importuoti

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Update @title
lt: Atnaujintas @title
