GatherContent (7.x-3.5) - en to nl translation catalogue (74 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Item Name
nl: Itemnaam

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Upload
nl: Uploaden

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Never
nl: Nooit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Overridden
nl: Overschreven

en: N/A
nl: n.v.t.

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Desc
nl: Aflopend

en: Close
nl: Sluiten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: create
nl: aanmaken

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Select all rows in this table
nl: Selecteer alle regels van deze tabel

en: Deselect all rows in this table
nl: De-selecteer alle regels van deze tabel

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Select
nl: Selecteren

en: Publish
nl: Publiceren

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: - Choose an operation -
nl: - Kies een bewerking -

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Verify
nl: Controleren

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Starting import
nl: Import wordt voorbereid

en: Import status
nl: Status importeren

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: Select content
nl: Inhoud selecteren

en: Node status
nl: Node-status

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Update @title
nl: @title bijwerken

en: Asc
nl: Oplopend

en: Import configuration
nl: Configuratie importeren

en: %time hence
nl: over %time

en: Import finished
nl: Import voltooid

en: An unrecoverable error has occurred. You can find the error message below. It is advised to copy it to the clipboard for reference.
nl: Er is een onherstelbare fout opgetreden. Hieronder staat de foutmelding. Kopieer deze ter referentie naar het klembord.

en: Table description
nl: Tabelbeschrijving

en: Page 2
nl: Pagina 2
