GatherContent (7.x-3.5) - en to pl translation catalogue (79 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Item Name
pl: Nazwa przedmiotu

en: Project
pl: Projekt

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Open
pl: Otwarte

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Never
pl: Nigdy

en: Published
pl: Opublikowane

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: N/A
pl: niedostępne

en: %time ago
pl: %time temu

en: Desc
pl: Malejąco

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: create
pl: utwórz

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Select all rows in this table
pl: Zaznacza wszystkie wiersze tabeli

en: Deselect all rows in this table
pl: Cofa zaznaczenie wszystkich wierszy tabeli

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Select
pl: Wybierz

en: Publish
pl: Publikuj

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Item name
pl: Nazwa przedmiotu

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Importing
pl: Importowanie

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Starting import
pl: Uruchamianie importu

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Template ID
pl: ID szablonu

en: Content type name
pl: Nazwa rodzaju zawartości

en: Select content
pl: Wybierz zawartość

en: Node status
pl: Status węzła

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Update @title
pl: Aktualizuj @title

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Import configuration
pl: Importuj konfigurację

en: %time hence
pl: %time od

en: Master
pl: Główny

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd

en: Metatag
pl: Metatagi

en: An unrecoverable error has occurred. You can find the error message below. It is advised to copy it to the clipboard for reference.
pl: Nieodwracalny błąd. Poniżej znajduje się komunikat o błędzie. Zalecamy skopiowanie go do schowka w celu uzyskania dalszych informacji.

en: Table description
pl: Opis tabeli
