Google Auth (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Account Name
de: Kontoname

en: edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: User
de: Benutzer

en: here
de: hier

en: Revoke
de: Widerrufen

en: Google Translate
de: Google Übersetzer

en: Authenticate
de: Legitimieren

en: Services
de: Dienste

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Add Account
de: Konto hinzufügen

en: Api Key
de: API Schlüssel

en: Api key
de: API-Schlüssel

en: Google Calendar
de: Google Kalender

en: Google Account Settings
de: Google-Kontoeinstellungen
