Google Auth (7.x-1.4-beta1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Account Name
es: Nombre de la cuenta

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: User
es: Usuario

en: here
es: aquí

en: Google AdSense
es: Google Adsense

en: Revoke
es: Revocar

en: Services
es: Servicios

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
