Google Auth (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Account Name
he: שם חשבון

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
