Google Auth (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Account Name
ro: Nume cont

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: here
ro: aici

en: Online
ro: Activ

en: Books
ro: Cărţi

en: Services
ro: Servicii

en: About
ro: Despre

en: Client Id
ro: ID Client

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
