Google Auth (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Account Name
ar: اسم الحساب

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Calendar
ar: التقويم

en: here
ar: هنا

en: Online
ar: عالخط

en: Books
ar: الوثائق

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
