Google Auth (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Account Name
id: Nama Akun

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Calendar
id: Kalender

en: here
id: di sini

en: Online
id: Aktif

en: Books
id: Buku-buku

en: Services
id: Layanan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
