Google Auth (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Account Name
lt: Paskyros vardas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: here
lt: čia

en: Online
lt: Įjungta

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
