Google Auth (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Account Name
az: Hesab adı

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi
