Groups, Communities and Co (GCC) (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Administrator
sr: Администратор

en: Bundle
sr: Пакет
