Groups, Communities and Co (GCC) (7.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (34 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: User Login
gu: ઉપભોક્તા નો પ્રવેશ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Private
gu: ખાનગી

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Public
gu: જાહેર

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Delete role
gu: હોદાને કાઢી નાખો

en: Bundle
gu: બંડલ
