Groups, Communities and Co (GCC) (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (98 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: User Login
ca: Inici de sessió

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Private
ca: Privat

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Subject
ca: Assumpte

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Enable
ca: Habilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Overview
ca: Resum

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: States
ca: Estats

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Active
ca: Actiu

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Members
ca: Membres

en: here
ca: aquí

en: Configuration
ca: Configuració

en: Filters
ca: Filtres

en: Close
ca: Tanca

en: Operation
ca: Operació

en: Hidden
ca: Ocult

en: Pending
ca: Pendent

en: menu
ca: menú

en: Edit menu
ca: Edita el menú

en: Delete menu
ca: Suprimeix el menú

en: Select List
ca: Llista de selecció

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Permissions
ca: Permisos

en: Themes
ca: Temes

en: Apply
ca: Aplica

en: 1 member | @count members
ca[0]: 1 membre
ca[1]: @count membres

en: Delete role
ca: Suprimeix el rol

en: Basic configuration
ca: Configuració bàsica

en: Blocks
ca: Blocs

en: Menus
ca: Menús

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Save role
ca: Desa el rol

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
ca: El sistema de menús només emmagatzema rutes del sistema, però utilitzarà l'àlies de la URL a l'hora de mostar-ho. S'ha emmagatzemat %link_path com a %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: La ruta '@link_path' no és vàlida o no hi teniu accés.

en: There was an error saving the menu link.
ca: Hi ha hagut un error desant l'enllaç de menú.

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
ca: Esteu segur de voler eliminar el menú personalitzat %title?

en: Administrator
ca: Administrador

en: Node access
ca: Accés al node

en: edit menu
ca: edita el menú

en: Member
ca: Membre

en: The custom menu %title has been deleted.
ca: El menú personalitzat %title ha estat eliminat.

en: Bundle
ca: Embolcall

en: List links
ca: Llista els enllaços

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: list links
ca: llista els enllaços

en: Edit role
ca: Edita el rol

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia

en: add link
ca: afegeix un enllaç

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
ca: No hi ha enllaços de menú encara. <a href="@link">Afegeix-ne un</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
ca: El text que s'utilitzarà al menú per aquest enllaç.

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
ca: El camí per aquest enllaç de menú. Pot ser un camí intern del Drupal com %add-node o una URL externa com %drupal. Introduïu %front per a enllaçar a la portada.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
ca: Els enllaços de menú que no estiguin habilitats no es llistaran a cap menú.

en: Show as expanded
ca: Mostra'l ampliat

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
ca: Si se selecciona i aquest enllaç de menú té fills, el menú apareixerà sempre ampliat.

en: Parent link
ca: Enllaç pare

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
ca: La màxima profunditat per a un enllaç i tots els seus fills està fixada a !maxdepth. Alguns enllaços de menú poden no estar disponibles com a pares si la seva selecció pot excedir el límit.

en: Optional. In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
ca: Opcional. En un menú, els enllaços més pesats s'enfonsaran i els més lleugers es posicionaran aprop de la part de dalt.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
ca: Esteu segur de voler eliminar l'enllaç personalitzat de menú %item?

en: The menu link %title has been deleted.
ca: S'ha suprimit l'enllaç de menú %title.

en: Deleted menu link %title.
ca: S'ha suprimit l'enllaç de menú %title.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu link in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu links in %title. They will be deleted (system-defined links will be reset).
ca[0]: <strong>Avís:</strong> Actualment hi ha 1 enllaç de menú a %title. Aquest se suprimirà (els elements definits pel sistema es restabliran).
ca[1]: <strong>Avís:</strong> Actualment hi ha @count enllaços de menú a %title. Aquests se suprimiran (els elements definits pel sistema es restabliran).

en: Your configuration has been saved.
ca: S'ha desat la vostra configuració.

en: Are you sure you want to delete the role %name ?
ca: Esteu segur de voler suprimir el rol %name?

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
ca: Un nom únic per a construir la URL del menú, Només pot contenir lletres en minúscules, números i guions.
