Groups, Communities and Co (GCC) (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (47 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: User Login
ne: प्रयोगकर्ताको लग-ईन

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Private
ne: निजि

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Hidden
ne: लुकेको

en: menu
ne: आज्ञावली

en: Edit menu
ne: मेनु लाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Delete menu
ne: मेनु हटाउनुहोस्

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Bundle
ne: पोका

en: List links
ne: लिंकको सुची
