Groups, Communities and Co (GCC) (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (106 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: User Login
fa: ورود کاربر

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Private
fa: خصوصی

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Description
fa: شرح

en: Public
fa: عمومی

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Add
fa: افزودن

en: Path
fa: مسیر

en: Menu
fa: منو

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Active
fa: فعال

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Filter
fa: فیلتر

en: Members
fa: اعضا

en: here
fa: اینجا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Filters
fa: فیلترها

en: Close
fa: بستن

en: Operation
fa: عملکرد

en: Hidden
fa: پنهان

en: Pending
fa: معلق

en: menu
fa: منو

en: published
fa: منتشرشده

en: Edit menu
fa: ویرایش منو

en: Delete menu
fa: حذف منو

en: Select List
fa: فهرست انتخاب

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: not published
fa: منتشر نشده

en: Apply
fa: تایید

en: Delete role
fa: حذف نقش

en: Basic configuration
fa: پیکربندی پایه

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Menus
fa: منوها

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Save role
fa: ذخیره کردن نقش

en: Menu link title
fa: عنوان پیوند منو

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
fa: سیستم منو فقط مسیرهای سیستم را ذخیره می‌کند، اما برای نمایش از نام مستعار استفاده می‌کند. %link_path به صورت %normal_path ذخیره شده است

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '@link_path' نامعتبر است یا شما اجازه دسترسی به آن را ندارید.

en: There was an error saving the menu link.
fa: هنگام ذخیره پیوند منو خطایی رخ داد.

en: Menu name
fa: نام منو

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید منوی %title را حذف کنید؟

en: Administrator
fa: مدیر

en: Node access
fa: دسترسی گره

en: edit menu
fa: ویرایش منو

en: Context
fa: زمینه

en: The custom menu %title has been deleted.
fa: منوی %title حذف شد.

en: Bundle
fa: بسته

en: List links
fa: لیست پیوندها

en: Add link
fa: افزودن پیوند

en: list links
fa: لیست پیوندها

en: Edit role
fa: ویرایش نقش

en: add link
fa: افزودن پیوند

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
fa: هنوز هیچ پیوند منویی وجود ندارد. <a href="@link">افزودن پیوند</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
fa: متنی که باید برای این پیوند در منو استفاده شود.

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
fa: مسیر این پیوند منو. این مسیر می‌تواند یک مسیر داخلی دروپال مثل %add-node یا یک آدرس خارجی مثل %drupal باشد. برای پیوند به صفحه اول %front را وارد کنید.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
fa: پیوندهای منویی که فعال نباشند در هیچ منویی ظاهر نخواهد شد.

en: Show as expanded
fa: نمایش به صورت باز

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
fa: در صورت انتخاب، اگر این پیوند منو زیرشاخه داشته باشد، منو همیشه به صورت گسترده نمایش می‌یابد.

en: Parent link
fa: پیوند والد

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
fa: حداکثر عمق برای یک منو و تمامی زیر شاخه‌هاش محدود به !maxdepth است. چنانچه هنگام پیمایش منو انتخاب برخی اقلام منو باعث تجاوز از این محدودیت شود، آن پیوند منو به عنوان والد در دسترس نخواهند بود.

en: Optional. In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
fa: اختیاری؛ در منو، پیوندهای سنگین‌تر ته نشین و پیوندهای سبک تر نزدیک به بالا قرار می‌گیرند.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید منوی سفارشی %item را حذف کنید؟

en: The menu link %title has been deleted.
fa: پیوند منو %title حذف شد.

en: Deleted menu link %title.
fa: پیوند منوی %title حذف شد.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu link in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu links in %title. They will be deleted (system-defined links will be reset).
fa[0]: <strong>هشدار:</strong> در حال حاضر 1 پیوند منو در %title وجود دارد که حذف خواهد شد (اقلام تعریف شده توسط سیستم باز نشانی خواهند شد).
fa[1]: <strong>هشدار:</strong>در حال حاضر @count پیوند منو در %title وجود دارند که حذف خواهند شد (اقلام تعریف شده توسط سیستم بازنشانی خواهند شد).

en: Your configuration has been saved.
fa: پیکربندی شما ذخیره شد.

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Are you sure you want to delete the role %name ?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید نقش %name را حذف کنید؟

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: هنگامی که موس بر روی پیوند منو قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
fa: نام منحصر به فرد این منو برای ساخت آدرس منو. نام فقط باید شامل حروف کوچک، اعداد و خط تیره(-) باشد..

en: This group
fa: این گروه
