Groups, Communities and Co (GCC) (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (62 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: User Login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: published
hy: հրատարակված

en: Edit menu
hy: Խմբագրել ընտրացանկը

en: Delete menu
hy: Ջնջել ընտրացանկը

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Delete role
hy: Ջնջել դերը:

en: Basic configuration
hy: Հիմնական կոնֆիգուրացիա

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: edit menu
hy: խմբագրել մենյուն

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Edit role
hy: Դերը խմբագրել

en: The text to be used for this link in the menu.
hy: Մենյուի հղման մեջ օգտագործված տեքստ

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
hy: Մենյուի հղումները, որոնք ակտիվ չեն, ոչ մի մենյուի մեջ չեն ընդգրկվի

en: Show as expanded
hy: Ցույց տալ բացված վիճակում

en: The menu link %title has been deleted.
hy: Մենյուի %title հղումը ջնջված է:
