Groups, Communities and Co (GCC) (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (106 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: User Login
lt: Vartotojo prisijungimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Private
lt: Privatus

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: States
lt: Būsenos

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Member since
lt: Narys nuo

en: Members
lt: Nariai

en: here
lt: čia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Pending
lt: Laukiama

en: menu
lt: meniu

en: published
lt: paskelbtas

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Delete menu
lt: Šalinti meniu

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Add a new member
lt: Pridėti naują narį

en: Themes
lt: Temos

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 member | @count members
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Basic configuration
lt: Pagrindinė konfigūracija

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
lt: Meniu sistema išsaugo tik sistemos kelius, bet naudos URL pervadinimus keliams rodymui. %link_path buvo išsaugota kaip %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@link_path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: There was an error saving the menu link.
lt: Įvyko klaida išsaugant meniu nuorodą.

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti meniu %title?

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Node access
lt: Mazgo prieiga

en: edit menu
lt: redaguoti meniu

en: Context
lt: Kontekstas

en: The custom menu %title has been deleted.
lt: Savitas meniu %title buvo ištrintas

en: Bundle
lt: Paketas

en: List links
lt: Rikiuoti nuorodas

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: list links
lt: rikiuoti nuorodas

en: Edit role
lt: Redaguoti rolę

en: add link
lt: pridėti nuorodą

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
lt: Meniu nuorodų nėra. <a href="@link">Pridėkite</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
lt: Šios nuorodos tekstas naudojamas meniu.

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
lt: Meniu nuorodos kelias. Tai gali būt vidinis Drupal kelias %add-node ar išorinis URL toks kaip %drupal. Įrašykite %front ir tai bus nuorodą į pirmą puslapį.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
lt: Meniu nuorodos kurios neįjungtos nebus rodomos meniu.

en: Show as expanded
lt: Rodyti išplėstą

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
lt: Jei pažymėsite ir meniu punktas turi papunkčių, meniu visada bus rodomas išplėstas.

en: Parent link
lt: Tėvinė nuorodą

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Maksimalus elementų ir jo palikuonių gylis yra fiksuotas iki !maxdepth. Kai kurie meniu elementai nebus įmanomi kaip tėvai jei pasirinkus juos bus peržengtas šis limitas.

en: Optional. In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: The menu link %title has been deleted.
lt: Meniu saitas %title buvo pašalintas.

en: Your configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Are you sure you want to delete the role %name ?
lt: Ar tikrai norite pašalinti rolę, kurios pavadinimas %name ?

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
lt: Unikalus meniu pavadinimas naudojamas URL. Turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.
