Groups, Communities and Co (GCC) (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (112 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: User Login
nl: Gebruikerslogin

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Private
nl: Privé

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Description
nl: Beschrijving

en: Public
nl: Publiek

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Overview
nl: Overzicht

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: States
nl: Statussen

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Email
nl: E-mail

en: Options
nl: Opties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Roles
nl: Rollen

en: Member since
nl: Geregistreerd sinds

en: Members
nl: Leden

en: here
nl: hier

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Close
nl: Sluiten

en: Operation
nl: Bewerking

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Membership status
nl: Lidmaatschapstatus

en: Pending
nl: In afwachting

en: Block Name
nl: Bloknaam

en: published
nl: gepubliceerd

en: Edit menu
nl: Menu bewerken

en: Delete menu
nl: Menu verwijderen

en: Select List
nl: Selectielijst

en: Custom Theme
nl: Maatwerk Thema

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Themes
nl: Thema's

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: 1 member | @count members
nl[0]: 1 lid
nl[1]: @count leden

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: Basic configuration
nl: Basisinstellingen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Menus
nl: Menu's

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Save role
nl: Rol opslaan

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
nl: Het menusysteem slaat alleen systeempaden op, maar gebruikt de URL-alias om weer te geven. %link_path wordt opgeslagen als %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '@link_path' is ongeldig of u heeft er geen toegang toe.

en: There was an error saving the menu link.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het opslaan van de menulink.

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
nl: Weet u zeker dat u het menu %title wilt verwijderen?

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Node access
nl: Node-toegang

en: edit menu
nl: menu bewerken

en: Member
nl: Lid

en: The custom menu %title has been deleted.
nl: Het menu %title is verwijderd.

en: Bundle
nl: Bundel

en: List links
nl: Links weergeven

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Working
nl: Werkend

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: list links
nl: links weergeven

en: Edit role
nl: Rol bewerken

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm

en: add link
nl: link toevoegen

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
nl: Er zijn nog geen links voor dit menu. <a href="@link">Voeg een link toe</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
nl: De tekst die wordt gebruikt voor de link in het menu.

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
nl: Het pad voor deze menulink. Dit kan een intern pad zijn zoals %add-node of een externe URL zoals %drupal. Voer %front in voor een link naar de voorpagina.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
nl: Menulinks die niet zijn ingeschakeld, worden niet in menu's weergegeven.

en: Show as expanded
nl: Uitgeklapt weergeven

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
nl: Wanneer deze menulink is geselecteerd en het heeft onderliggende menulinks, dan zal het menu altijd uitgeklapt worden weergeven.

en: Parent link
nl: Bovenliggend onderdeel

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: Het maximum aantal sublinks dat onder een menulink geplaatst kan worden is !maxdepth. Sommige menulinks kunnen niet als bovenliggend geselecteerd worden omdat dan het aantal sublinks deze !maxdepth overschrijdt.

en: Optional. In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
nl: Optioneel. In het menu zullen zwaardere links naar de bodem zakken en lichtere links hoger worden gepositioneerd.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
nl: Weet u zeker dat u de link %item wilt verwijderen?

en: The menu link %title has been deleted.
nl: De menulink %title is verwijderd.

en: Deleted menu link %title.
nl: Menulink %title verwijderd.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu link in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu links in %title. They will be deleted (system-defined links will be reset).
nl[0]: <strong>LET OP:</strong> %title bevat 1 menulink. Deze zal verwijderd worden (en systeemlinks zullen worden gereset).
nl[1]: <strong>LET OP:</strong> %title bevat @count menulinks. Deze zullen verwijderd worden (en systeemlinks zullen worden gereset).

en: Your configuration has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Are you sure you want to delete the role %name ?
nl: Weet u zeker dat u de gebruikersrol %name wilt verwijderen?

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
nl: Een unieke naam om de URL van het menu te maken. De naam mag alleen kleine letters, nummers en koppeltekens bevatten.

en: Informations
nl: Informatie

en: Add a new role
nl: Rol toevoegen

en: Administer the group members
nl: Groepsleden beheren

en: Delete the group
nl: Groep verwijderen
