Groups, Communities and Co (GCC) (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (32 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: User Login
ur: صارف لاگ ان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Private
ur: نجی

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: Email
ur: ای میل

en: Configuration saved.
ur: ترتیبات محفوظ کر لی گئی ہیں۔

en: Filter
ur: فلٹر

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Blocks
ur: بلاکس

en: Bundle
ur: بنڈل
