gCL (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Description
az: İzahat

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün
