gCL (7.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Requirements problem
ne: आवश्यकताहरुमा समस्या भयो

en: @drupal installation complete
ne: @drupal स्थापना सम्पन्न भयो

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
