gCL (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Feed
lt: Srautas

en: Help
lt: Pagalba

en: Event
lt: Įvykis

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Service
lt: Paslauga

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Featured
lt: Svarbus

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Requirements problem
lt: Reikalavimų problema

en: @drupal installation complete
lt: @drupal įdiegimas užbaigtas

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: Database logging
lt: Duomenų bazės prisijungimai

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
lt: Patikrinkite klaidų pranešimus ir <a href="!url">tęskite įdiegimą</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lt: Sveikiname Jūs įdiegėte @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prieš aplankant <a href="@url">naują svetainę</a> peržiūrėkite  aukščiau esančią žinutę.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lt: <a href="@url">Aplankykite savo naują svetainę</a>.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Aggregate and compress CSS files.
lt: CSS failus surinkti į vieną ir suspausti.

en: Aggregate JavaScript files.
lt: JavaScript failus surinkti į vieną.
