gCL (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Help
hy: Օգնություն

en: Year
hy: Տարի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Requirements problem
hy: Պահանջների հետ խնդիր

en: @drupal installation complete
hy: @drupal տեղադրումը ավարտված է

en: Installed %module module.
hy: Տեղադրված է %module մոդուլը։

en: Congratulations, you installed @drupal!
hy: Շնորհավորում ենք, դուք տեղադրել եք @drupal!
