gCL (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (57 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Event
nl: Evenement

en: All
nl: Alle

en: Year
nl: Jaar

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Welcome
nl: Welkom

en: Menu link
nl: Menulink

en: Month
nl: Maand

en: Desc
nl: Aflopend

en: Day
nl: Dag

en: Views UI
nl: Views-UI

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: body
nl: berichttekst

en: Migrate
nl: Migreren

en: News
nl: Nieuws

en: Related content
nl: Gerelateerde inhoud

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Banner image
nl: Banner-afbeelding

en: Page description
nl: Paginabeschrijving

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Upcoming
nl: Binnenkort

en: Requirements problem
nl: Fout met vereiste onderdelen

en: @drupal installation complete
nl: @drupal-installatie voltooid

en: Installed %module module.
nl: %module-module geïnstalleerd.

en: Database logging
nl: Database loggen

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
nl: Controleer de foutmeldingen en <a href="!url">ga verder met de installatie</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
nl: Gefeliciteerd, u heeft @drupal geïnstalleerd!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
nl: Bekijk bovenstaande berichten voordat u <a href="@url">uw nieuwe website</a> bezoekt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
nl: <a href="@url">Ga naar de nieuwe website</a>.

en: Event types
nl: Evenementtypes

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Web Property ID
nl: Profiel-ID

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Aggregate and compress CSS files.
nl: CSS-bestanden samenvoegen en comprimeren.

en: Aggregate JavaScript files.
nl: JavaScript-bestanden samenvoegen.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Upcoming events block
nl: Blok voor aanstaande evenementen

en: Install additional modules
nl: Extra modules installeren

en: Contextual link
nl: Contextuele links

en: Event dates
nl: Data evenement
