gCL (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (52 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Feed
ro: Flux

en: Help
ro: Ajutor

en: All
ro: Toate

en: Year
ro: Anul

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Month
ro: Lună

en: Desc
ro: Descendent

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Views UI
ro: UI Vizualizări

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: body
ro: corp

en: Migrate
ro: Migrare

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Featured
ro: Recomandat

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Requirements problem
ro: Problemă de cerinţe

en: @drupal installation complete
ro: Instalare @drupal completă

en: Installed %module module.
ro: Modulul %module instalat.

en: Database logging
ro: Jurnal bază de date

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
ro: Verificați mesajele de eroare după care puteți <a href="!url">continua instalarea</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
ro: Felicitări, ai instalat @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ro: Revizuiți mesajele de mai sus inainte de a vizita <a href="@url">noul dumneavoastră sit</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ro: <a href="@url">Vezi noul tău sit.</a>.

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Aggregate and compress CSS files.
ro: Combină și comprimă fișierele CSS.

en: Aggregate JavaScript files.
ro: Combină fișierele JavaScript.

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Responsive
ro: Adaptiv

en: Contextual link
ro: Legătură contextuală
