General Data Protection Regulation (7.x-1.0-alpha11) - en to fa translation catalogue (58 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: enabled
fa: فعال

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Summary
fa: خلاصه

en: View
fa: مشاهده

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Picture
fa: تصویر

en: User
fa: کاربر

en: Include
fa: پیوست

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: %time ago
fa: %time قبل

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Process
fa: پردازش

en: Task
fa: وظیفه

en: fields
fa: فیلدها

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: published
fa: منتشرشده

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: Entity
fa: عنصر

en: !date by !username
fa: !date توسط !username

en: revert
fa: بازگشت

en: Revision
fa: بازبینی

en: current revision
fa: بازبینی جاری

en: not published
fa: منتشر نشده

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: About
fa: درباره

en: field
fa: فیلد

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش بازبینی

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
fa: داده نمی تواند ذخیره شود زیرا مسیر %destination نامعتبر است. که ممکن است به خاطر استفاده نامناسب از  file_save_data() یا جریانی از بسته بندی های از دست رفته اتفاق افتاده باشد

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر
