GDPR Consent (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Version
pt: Versão

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Link
pt: Ligação

en: Display Style
pt: Estilo de apresentação

en: HTML Text
pt: Texto HTML

en: Explain Changes
pt: Explique as Mudanças

en: Changes
pt: Alterações

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Save
pt: Guardar

en: Display setting has been saved.
pt: A configuração de exibição foi guardada.

en: Version ID:
pt: ID da versão:

en: Changes List
pt: Lista de alterações

en: User
pt: Utilizador

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: New window
pt: Nova janela

en: English
pt: Inglês

en: Languages
pt: Idiomas

en: updated user
pt: utilizador atualizado

en: Revision
pt: Revisão

en: Created:
pt: Criado:

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
pt: Já usou o atalho de início de sessão, como tal já não é necessário usá-lo novamente. Por favor altere a sua senha.
