GDPR Consent (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Version
ro: Versiune

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Link
ro: Legătură

en: Changes
ro: Modificări

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Link target
ro: Ținta link-ului

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: New window
ro: Fereastră nouă

en: English
ro: Engleză

en: Languages
ro: Limbi

en: Revision
ro: Revizie

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ro: Tocmai ați utilizat legătura de autentificare unică. Nu mai este necesar să utilizați această legătură în vederea autentificării. Vă rugăm să vă schimbați parola.
