GDPR Consent (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Version
fa: نسخه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Link
fa: پیوند

en: Changes
fa: تغییرات

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: New window
fa: پنجره جدید

en: Desc
fa: نزولی

en: Users
fa: کاربران

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: English
fa: انگلیسی

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Revision
fa: بازبینی

en: Display style
fa: شیوه‌ی نمایش

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
fa: شما هم اکنون از پیوند یکبار مصرف ورود استفاده نموده اید. از این پس دیگر نیازی به استفاده از این لینک برای ورود ندارید. لطفا گذرواژه خود را تغییر دهید.

en: Asc
fa: صعودی
