GDPR Consent (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Link
hy: Հղում

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: English
hy: Անգլերեն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: « first
hy: « առաջինը

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
hy: Դուք փորձում եք օգտագործել համակարգի մուտքի մեկ անգամյա հղումը: Այլևս կարիք չկա համակրգ մուտք գործելու համար օգտագործել այդ հղումը: Խնդրում ենք  փոխել ծածկագիրը:

en: Latest version
hy: Վերջին տարբերակը
