GDPR Consent (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Version
lt: Versija

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Display setting has been saved.
lt: Rodymo nuostatos buvo išsaugotos.

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: New window
lt: Naujas langas

en: Users
lt: Nariai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: English
lt: Anglų

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Accepted
lt: Priimti

en: Languages
lt: Kalbos

en: Revision
lt: Versija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
lt: Jūs ką tik pasinaudojote  vienkartine prisijungimo nuoroda. Daugiau nebereikia naudotis šia nuorodą. Prašom pasikeisti savo slaptažodį.
