GDPR Consent (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Version
ne: संस्करण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: New window
ne: नयाँ विन्डोमा

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: English
ne: अंग्रेजी

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Revision
ne: संशोधन

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
