GDPR Consent (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Version
nl: Versie

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Display setting has been saved.
nl: Weergave-instelling is opgeslagen.

en: Link target
nl: Doel van de link

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: New window
nl: Nieuw venster

en: Desc
nl: Aflopend

en: Users
nl: Gebruikers

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: English
nl: Engels

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Languages
nl: Talen

en: Revision
nl: Revisie

en: Display style
nl: Weergavestijl

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Date added
nl: Datum toegevoegd

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
nl: U heeft zojuist de eenmalige login-link gebruikt. Het is niet langer nodig deze link te gebruiken om in te loggen. Verander nu uw wachtwoord.

en: Latest version
nl: Laatste versie

en: All users (new version)
nl: Alle gebruikers (nieuwe versie)

en: Language specific users (a revision)
nl: Taalspecifieke gebruikers (een revisie)

en: Asc
nl: Oplopend
