GDPR Consent (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: more
ar: المزيد

en: Version
ar: النسخة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Link
ar: رابط

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Desc
ar: تنازلي

en: Users
ar: المستخدمين

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: English
ar: إنجليزية

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Languages
ar: اللغات

en: Revision
ar: مراجعة

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ar: لقد استخدمت رابطك الوحيد الاستعمال لتسجيل الدخول. لا حاجة إلى استعمال هذا الرابط لتسجيل الدخول. الرجاء تغيير كلمة مرورك.

en: Latest version
ar: النسخة الأخيرة

en: Asc
ar: تصاعدي
