GDPR Consent (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Version
ca: Versió

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Link
ca: Enllaç

en: Changes
ca: Canvis

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Display setting has been saved.
ca: S'ha desat la configuració de com es mostra.

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: New window
ca: Nova finestra

en: Users
ca: Usuaris

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: English
ca: Anglès

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Languages
ca: Llengües

en: Revision
ca: Revisió

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
ca: Acabeu d'utilitzar el vostre enllaç d'inici de sessió d'un sol cop. Ja no és necessari utilitzar aquest enllaç per iniciar sessió. Canvieu la vostra contrasenya.
