GDPR Consent (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Language
ur: زبان

en: more
ur: مزید

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: English
ur: انگریزی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Languages
ur: زبانیں

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
