Gender field (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Default
ar: الافتراضي

en: Fields
ar: الحقول

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -
