Gender field (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Default
az: Susmaya görə

en: Fields
az: Sahələr

en: - Select -
az: - Seçin -
